Semih Uçar ile İngilizce veya Almanca Öğren

Merhabalar,

benim Dil Koçluğumda her dili öğrenebilirsiniz. Sayısız insan benim Dil Koçluğumda 15’i aşkın dili üst seviyede öğrendi. Benim rehberliğimde şu âna kadar öğrenilen diller arasında şu diller var:

İNGİLİZCE – ALMANCA – FRANSIZCA – İTALYANCA – İSPANYOLCA – HOLLANDACA – BULGARCA – SIRPÇA – YUNANCA – FARSÇA – ARAPÇA vs.

Fakat öğrenmek istediğiniz dil İngilizce veya Almanca ise daha da avantajlısınız. Çünkü bu diller benim merkezî dillerim.

Türkiye’nin en saygın yayınevleri için sayısız İngilizce kitabın editörlüğünü yaptım.

Almanca geçmişime dair bilgi almak için Benimle Birkaç Ay İçinde Almanca Öğrenmek İster misiniz? başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim:

BENİMLE BİRKAÇ AY İÇİNDE ÜST SEVİYEDE ALMANCA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

İngilizce ve Almanca dilleri ile özel bağım nedeniyle, bu iki dile özel olarak, Dil Koçluğunu destekleyen programlar hazırladım.

(Dil Koçluğu programıma dair ayrıntıları bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz: http://kitapvekuslar.com/dil-kocu-semih-ucar-ile-kisa-surede-ust-duzeyde-dil-ogren/)

Bu programlarla ilgili detayları aşağıda iletiyorum:

1) Dil Koçluğu: İlanını okuduğunuz “100 Günde Bir Dil Öğren” projem bu kapsama giriyor. Bir sonraki mektubumda size Dil Koçluğu projemle ilgili son bilgileri göndereceğim. Ücreti: 1000 TL.

2) İngilizce veya Almanca Özel Ders: Bu programda benden sadece İngilizce veya Almanca dersi alacaksınız.

İngilizce/Almanca öğrenmenizi değil, KISA SÜREDE ÜST SEVİYEDE İNGİLİZCE/ALMANCA ÖĞRENMENİZİ sağlayacak özel ders ücretim: 200 TL

3) Dil Koçluğu + İngilizce/Almanca Özel Ders: Bu programda dil koçluğunu İngilizce/Almanca özel dersleriyle destekliyorum. Özel derslerin sayısını birlikte belirleyebiliriz. Fakat benim önerim, 100 Gün içinde en azından 10 özel ders almanız olacaktır. Bu programda özel ders ücretimi 150 TL’ye indiriyorum. Yani 1000 TL (Dil Koçluğu) + Özel Ders Başına 150 TL.

4) Yoğunlaştırılmış Dil Koçluğu + İngilizce/Almanca Özel Ders: En iyi ve en yoğun İngilizce/Almanca öğrenebileceğiniz program “Yoğunlaştırılmış Dil Koçluğu + İngilizce/Almanca Özel Ders” programım.

Bu programda size hem Dil Koçluğu hizmeti vereceğim, hem İngilizce/Almanca dersi vereceğim hem de çok etkili Dil Koçluğu hizmetimi İngilizce/Almanca dersleriyle birleştireceğim. Bu programda benimle haftada birkaç gün İngilizce veya Almanca konuşacaksınız. Bu sayede hem inanılmaz etkili bir pratik yapacaksınız hem de her konuşmamızda yanlışlarınızı düzelteceğim için İngilizce veya Almancanız her gün biraz daha gelişecek. Ayrıca, sizi, tutmaya teşvik edeceğim İngilizce/Almanca günlüğünüzü her gün okuyup düzelteceğim. Bu sayede, okuma ve yazma beceriniz günden güne gelişecek. Kısacası, bu program kısa süre içinde İngilizce veya Almanca ÖĞRENMEMENİZİ imkânsız hale getiren bir program. Yoğunlaştırılmış Dil Koçluğu + Özel Ders : 1500 TL + ders başına 150 TL

Kurslara tonla para verip, yıllar boyu gidip bir şey öğrenmemenin karşısında ben size çok ciddi bir İngilizce veya Almanca seviyesini garanti ediyorum.

Bunun yanında, dil yolculuğumuzun bize ruhsal ve zihinsel anlamda katacağı diğer sayısız artı da cabası.

Çok sevgilerimle,
Semih Uçar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir