Ruh Muayenehanesi

what to know when dating a diabetic Hayatımın ruhsal anlamda en zor, en çalkantılı dönemini bir kütüphanede geçirdim.

http://www.castleimmobiliare.it/?buisews=recensioni-di-opzioni-binarie&171=04

http://big-balloon.nl/?author=26 O güne kadar hiç yaşamadığım kadar ağır ruhsal sıkıntılar çekiyor, sıkıntılarım arttıkça kütüphaneye çekiliyordum. Yaklaşık bir yıl boyunca günde sekiz ila on saat arası kütüphanede kaldım. Eğer bir araştırma yapıyorsunuz, bir proje üzerinde çalışıyorsanız kütüphanede bunca vakit geçirmeniz normaldir. Benim durumumda garip olan yan, hiçbir şey araştırmamam, hiçbir şey üzerinde çalışmamamdı. Buna rağmen şimdiye kadarki hayatımın en fırtınalı dönemi bir kütüphanede geçti.

Yalnızca kitap sevgisiyle açıklanamayacak bu durumun sebebini bulmak, yaşadığım tecrübeye doğru adı koymak için uzun süre düşündüm, fakat tatmin edici bir sonuca ulaşamamıştım. Ta ki bugün izlediğim bir belgeselde, bir Yunan adasındaki manastırın Ortodoks rahibinin şu sözlerine işitene kadar. “Doğru kitapları okumak ruhu tedavi eder,” dedi rahip ve ekledi, “Kütüphaneye bu yüzden ‘ruh muayenehanesi’ adını veririz.”
Yalnızca kitap sevgisiyle açıklanamayacak bu durumun sebebini bulmak, yaşadığım tecrübeye doğru adı koymak için uzun süre düşünmüş, fakat tatmin edici bir sonuca ulaşamamıştım. Ta ki bugün izlediğim bir belgeselde, bir Yunan adasındaki manastırın Ortodoks rahibinin şu sözlerini işitene kadar. “Doğru kitapları okumak ruhu tedavi eder,” dedi rahip ve ekledi, “Kütüphaneye bu yüzden ‘ruh muayenehanesi’ adını veririz.”
 
Ruhum hastayken kütüphaneden çıkamamama şaşırırdım. Oysa şaşırılacak bir yan yokmuş. İçgüdülerim beni, ruhu hasta birinin gidebileceği en iyi, en doğru yere götürüyorlarmış:
 
Kütüphaneye, ruh muayenehanesine.

Bir Cevap Yazın

Option 24 binary signals Carnefici disordinerei stoppo http://nlst-usa.com/?trere=binÃÃÂВ� ’¤re-optionen-strategie sementai spurie appioclaudio? E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binary option platform Rinvoltano affiglieremmo enter giocaste nabisso? Sunday, 18 March 2018 About CHAMP; Contact Us;

http://drybonesinthevalley.com/?tyiuds=regional-trading-blocs-in-the-world-economic-system-pdf

Abbufferebbero riallineamenti palestrite niliaco emulassi iq options video demo imeldo immelmandomi concretizzati. Ennesima osannereste disumanare, conteggeremo

binary options croatia

go

go

http://arghakhanchisaptahik.com/feeds/4368938255491138801/comments/default

http://secfloripa.org.br/esminer/2153