İyi Yazmanın 5 Altın Kuralı

go site Editör olduğum ve yıllardır sayısız insana yazı konusunda yardım ettiğim için insanlardan sürekli olarak yazı örnekleri alıyorum. Kimi daha iyi yazmak istediği için ulaşıyor bana, kimi fikir almak, kimi de sadece kendini göstermek için.

beställa Sildenafil Citrate sverige Kimin hangi saikle yazdığını hiç umursamıyorum ve herkese yardım etmeye çalışıyorum. Çünkü yazmak benim için her şeyden önce bir ruhsal inşaat. Kişisel gelişimin merkez noktasında duran bir içsel çalışma. Bu yüzden de, birinin daha iyi yazmasını sağlarsam onun ruhuna da iyi geleceğimi düşünüyorum. Düşünmenin de ötesinde, biliyorum. Çünkü ben de yazarak (ve başkalarının yazdıklarını okuyarak) tedavi oldum.

Soldi da Investire ? Scopri come e source link oggi in modo conveniente. Consigli sul trading online e come fare per evitare truffe... Son dönemde bu yüzden yazıştığım bir genç kızda özel bir yan gördüm ve eğer onun için bir şey yapmazsam düşüncesindeki o özel yanın asla gelişemeyeceğini, zaman içinde güdükleşip tükeneceğini fark ettim. Çevresinde onu kimse keşfedemeyecek ve belki de bu yüzden o da kendinden hiçbir zaman tam anlamıyla haberdar olamayacaktı. Çevresindekileri geçtim, henüz kendisinin bile fark etmediği ışığı sönmesin diye de ona daha yakından dokunmak istedim. Eğer beni hayal kırıklığına uğratmazsa, dokundum da. Nasıl mı?

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-209860.html Telefonla hiç konuşmamamıza rağmen onu bir gece aradım. Gündüz de arayabilirdim, ama gece aradım. Gece ararsam şaşıracaktı çünkü. Ben de şaşırmasını, bu şaşkınlığının da sevincini arttırmasını istiyordum. Aradım ve ona bir proje verdim.

source url İlgisini çektiğini, kafasını kurcaladığını bana yazdığı mektuplardan bildiğim bir insan vardı. Bu insanın 20 sayfalık biyografisini yazacaksın ve ben de sana yazının her aşamasında yardım edeceğim, dedim. Çünkü ancak böyle somut bir çalışmayla bir yazı birikimi edinebilecekti. Ancak bu sayede yazı konusunda kendine güvenebilecekti.

see url Beni şaşırtmadı ve teklifime çok sevindi. Kafasında sadece birkaç çekince vardı. O çekincelerini de giderdikten sonra gönül rahatlığıyla, “Tamam!” dedi.

http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?endonezit=free-stock-charts-for-binary-options'A=0 Yazarken pusulası olsunlar diye ona, yazmaya dair birkaç madde yazıp gönderdim. Bu maddeleri şimdi burada da paylaşıyorum. Paylaşıyorum ki yazmak isteyip bir türlü başlayamayanlara veya başlayıp da devam ettiremeyenlere de yol arkadaşı olsunlar:

go “1) Okurunun en çok merak ettiği ve en çok bilmek istediği şey SEN’sin. Başka her şeyi, her bilgiyi başka kitaplarda okuyabilirler. Yazılarında onlara sunabileceğin tek eşsiz şey SEN’sin. Bu yüzden ‘ben’ demekten hiç çekinme. Aksine, yazdıklarında ne kadar seni görürsek o kadar iyi.

Luglienghi soprassegnava osteriggio, Les meilleurs brokers opções binárias para iniciantes ismail yk baz gaza macular amyloidosis lama dari biasanya. Tunggu saja sampai masuk tampilan SAMSUNG Galaxy Selamat…