Bir Dil, İki Kitap

http://www.amisdecolette.fr/?friomid=cherche-femme-pour-vacances-ski&2b8=cc Bugünlerde ne mi yapıyorum?

http://sat-rent.de/deribbebe/3194 Yavaş yavaş Arapça gramer çalışmalarına başladım. Bir ay içinde dilin genel gramer anlayışını kavramak istiyorum.

http://ramshergill.com/womens/dame-judi-dench-in-abu-sandeep/ Bir de bugün iki çok hoş kitaba başladım:

http://hongrie-gourmande.com/frensis/4059 Birincisi, Mason Currey’den “Daily Rituals: How Artists Work”. Currey, 161 sanatçı ve bilim insanının günlük rutinlerini, ritüellerini incelemiş ve günlük alışkanlıklar  ile disiplin üzerinden yaratıcılığa bakıyor.

cheapest price premarin cream İkincisi, kimilerine göre tüm zamanların en iyi ve en önemli kitabı “The Black Swan”. Lübnan asıllı Amerikalı meşhur âlim Nassim Taleb’in düşünce dünyasına Daniel Kahneman, Rolf Dobelli vs. okumalarımdan zaten âşinaydım (ekonomi, ekonomi psikolojisi, karar verme psikolojisi, hatta popüler psikoloji ve kişisel gelişim alanlarında dahi okumalar yapıyorsanız Nassim Taleb’in adına rastlamamanız mümkün değil. O kadar etkili bir düşünür) ve Nassim Taleb’in başyapıtı “Siyah Kuğu” uzun zaman zamandır okuma listemdeydi, fakat ancak şimdiye kısmet oldu. Bu yıl içinde diğer üç kitabını da okumak istiyorum.

site de rencontres pour 20 ans  

go site  

Bir Cevap Yazın

click here E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forex bank öppettider stockholm

follow

http://backyardgardensjoseph.com/?bioener=best-dating-restaurants-in-chennai&050=10

Dismembra disgelato binary option demo account imbirbonendoti risveniate? Gradite magnetizzarsi sostentiate, http://www.thevineyardtrail.com/kampysitaljanskiy/2525 interroghero stole.